לאתר אילת
D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver
מק"ט: DEM-431XT-DD

D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

יבואן: סי.די.לוג בע"מ
אחריות: 3 Years
D-Link’s 10G SFP+ Module series are hot-swappable SFP+ transceivers that plug into SFP+ slots on switches and support 10G Ethernet
מחיר: 536
מחיר באילת: ₪ 458
עד 12 תשלומים ללא רבית
אספקה:
איסוף עצמי מהסניפים – ללא עלות
משלוח לוקרים / חנויות - 20 ₪ (חבילות קטנות), בהזמנות מעל 200 ₪ - ללא עלות
שליח עד הבית עם או. פי . אס - 45 ₪, בהזמנות מעל 3000 ₪ - ללא עלות *
*למעט מקרים של גודל/משקל חריג

תיאור

Standard
Standard Compliance
IEEE-802.3ae, 10GBASE-SR

Form Factor Type
SFP+

Fibre Channel FC-PI Standard
1200-Mx-SN-I

Fiber Media Support
Multi-Mode

Distance Capacity
• 62,5m, 160 MHz-km: 26m
• 62,5m, OM1 200 MHz-km: 33m
• 50 micron, 400 MHz-km: 66m
• 50 micron, OM2 500 MHz-km: 82m
• 50 micron, OM3 2000 MHz-km: 300m

Features
Hot Pluggable
MSA Compliant
RoHS Compliant

Speed
10Gbps

Connector
Duplex LC Connector

Single/Bi-Directional
Single Direction

Wavelength
850nm

Output Optical Power (TX Optical Power)
Max.: -1dBm
Min.: -5dBm

Input Optical Power (RX Optical Power)
Max.: -1dBm
Min.: -5dBm

Sensitivity
-11.1dBm

Cable Type
Multi-mode 50/125 um or 62.5/125 um fber

מפרט

(D-Link 10GBASE-SR SFP+ Transceiver)

מספר יציאות

1

מהירות מבואות

10 Gbit

SFP Ports

1